Lokalrådets medlemmer

Lokalrådets sammensætning 2018

Lokalrådets medlemmer Adresse
mail@adresse.dk
Telefon
Mobil
Henrik Meldgaard
Formand
Vesterhøjsvej 56, Egebjerg
henrik.meldgaard@gmail.com
20 48 65 70
Jette Jørgensen
Næstformand
Hanstedvej 65, Hansted
jette8700@gmail.com
25 37 11 82
Hans Kurt Jacobsen
Kasserer
Bavnehøjvej 13, Egebjerg hans.kurt@hansted-egebjerg.dk  48 79 55 05
40 37 69 36
Palle Koch
Sekretær
Skovvej 29, Egebjerg palle.koch@energimail.dk 75 65 62 94
40 63 62 94
Kent Holm
SAMBY-repræsentant
Gl. Egebjergvej 1, Egebjerg kentholm65@gmail.com 22 87 73 29
Cramer Christensen
1. Suppleant
Egebjergvej 164, Egebjerg cramer.christensen@calonius.dk  40 17 35 32
Kurt Baunsgaard
2. Suppleant
Vandværksvej 1, Egebjerg
k.baunsgaard@stofanet.dk
30 24 26 67

En tanke om "Lokalrådets medlemmer"

  1. Lone

    Dette er et forsøg.
    JH Tømrer & Snedker leder efter gamle fotos af Egebjergvej 145
    Så vi kan måske kan genskabe dets oprindelige udsende
    Kender I nogen der kan hjælpe

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret.